Team

Team

Maak hieronder kennis met het team van Garage Sander.

Zowel onze verkopers als hoogopgeleide techniekers volgen continu bijscholingen zodat we u de best mogelijke service kunnen blijven bieden.

Gerrit Latoir van Garage Sander

Gerrit Latoir

Zaakvoerder
03 664 31 45
gerrit@garagesander.be
Jim Vanagtmael van Garage Sander

Jim Vanagtmael

Zaakvoerder
03 664 31 45
jim@garagesander.be
Marc Marant van Garage Sander

Marc Marant

Verkoop particulier & fleet nieuwe wagens Renault & Dacia
03 664 31 45
marc@garagesander.be
Erik Gerdon van Garage Sander

Erik Gerdon

Receptie
en verantwoordelijke werkplaats
03 664 31 45
erik@garagesander.be
Dirk Lanckriet van Garage Sander

Dirk Lanckriet

Occasiecenter verkoop
03 664 31 45
dirk@garagesander.be
Tim Schouwenaar van Garage Sander

Tim Schouwenaar

Occasiecenter verkoop
en afleveringen
03 664 31 45
tim@garagesander.be
Marc Smet van Garage Sander

Marc Smet

Medewerker occasiecenter
Tommy Hoeven van Garage Sander

Tommy Hoeven

Werkplaats - Meestergast
Sam Palinckx van Garage Sander

Sam Palinckx

Werkplaats
Mo Al Bahadeli van Garage Sander

Mo Al Bahadeli

Werkplaats
Yanko Wouters van Garage Sander

Yanko Wouters

Werkplaats